• slajd2
  • slajd3

Wszystkich odwiedzających serdecznie witamy na naszej stronie.

Brązowy medal wojewódzki dla SP Lejkowo

Już po raz ósmy z rzędu w finale wojewódzkim w unihokeju zameldowały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie .  Finał po raz kolejny odbył się w hali widowiskowo sportowej w Mrzeżynie . Uczennice z Lejkowa w grupie kolejno pokonały SP 3 Kołobrzeg 2:0 , następnie zremisowały 1:1 z SP Bierzwnik oraz pokonały SP Redło 2:1 , ostatecznie zajmując pierwsze miejsce w grupie i awansując do półfinału , gdzie trafiły na późniejsze mistrzynie województwa - zawodniczki z SP Wierzchowo . Półfinał zakończył się zwycięstwem SP Wierzchowo 0:4 a dziewczynki z Lejkowa ponownie musiały zmierzyć się z SP Bierzwnik w meczu o brązowy medal . Po niezwykle zaciętym pojedynku SP Lejkowo pokonało przeciwniczki 1:0 zajmując trzecie miejsce w województwie zachodniopomorskim . Był to już szósty medal wojewódzki zdobyty przez SP Lejkowo w tej dyscyplinie sportowej . Podopieczne Kamila Wiśniewskiego wystąpiły w składzie : Amelia Kowalkowska , Monika Łopata , Oliwia Zelewska , Ola Sobolewska , Daria Dęga , Oliwia Górniak , Patrycja Zelewska , Olivia Ciesielska , Lena Suwała , Nina Łysko , Julka Sawicka , Amelia Durkalec .