• slajd2
  • slajd3

Wszystkich odwiedzających serdecznie witamy na naszej stronie.

Sukcesy UKS Grabowa SP Lejkowo

Blisko 70 – ciu młodych szachistów wzięło udział w XIX Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora szkoły w Polanowie. Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowała się  drużyna UKS Grabowa SP Lejkowo, która w ośmioosobowym składzie zajęła dwa miejsca medalowe w obu kategoriach w których wystawiła swoich zawodników. W klasyfikacji klas VII – VIII nie miał sobie równych Sebastian Miś który zwyciężył w tej kategorii. Natomiast w kategorii klas IV – VI trzecie miejsce zajął Dominik Dęga, a czwarte Michał Bińczyk. W turnieju wystąpili także: Jakub Bińczyk, Hubert Arcisz, Dawid Skibiński, Przemek Krzyżaniak. Opiekun zespołu: Kamil Wiśniewski.

Kolejne emocje związane z szachami w SP Lejkowo to wewnętrzny turniej szachowy z okazji Dnia Patrona, który odbędzie się 17.06 oraz IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Malechowo w Szachach, które odbędą się 19.06 i na które organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych miłośników gry w szachy.