„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku

„Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku – II miejsce w Powiecie

20.10 w Niemicy rozegrany został finał Powiatu Sławieńskiego turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion „o Puchar Tymbarku w kategorii dziewcząt U – 12. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły. Zawodniczki z Lejkowa pokonały w pierwszym meczu SP Postomino 11:0, następnie musiały uznać wyższość zawodniczek z połączonych szkół z Niemicy i Ostrowca 1:4, w ostatnim spotkaniu pokonały SP Jeżyczki 2:0. Zajęte miejsce można przyjąć z zadowoleniem gdyż na 9 zawodniczek aż 6 uczęszcza do klasy IV i III czyli były młodsze od swoich przeciwniczek, oraz ze względu na fakt że nasza drużyna bazuję tylko na zawodniczkach z SP Lejkowo. Najprawdopodobniej zajęte miejsce i tak pozwoli zawodniczkom z Lejkowa wziąć udział w finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie w kwietniu. Skład Lejkowianek: K.Kowalkowska, A.Kowalkowska, O.Sobolewska, A.Sobolewska, D.Dęga, O.Górniak, O.Majda, J.Sawicka, Z.Orłowska.