III Turniej z Okazji Dnia Patrona

09 maja w szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie odbył się cykliczny turniej szachowy upamiętniający Patrona Szkoły Kazimierza Górskiego w którym udział wzięła najlepsza dziesiątka szachistów w szkole. Chłopcy rywalizowali ze sobą na dystansie 7 rund, po 10 minut na każdego zawodnika, turniej sędziował Kamil Wiśniewski a puchary i nagrody rzeczowe ufundował Uczniowski Klub Sportowy Grabowa SP Lejkowo, dzięki dotacji z Gminy Malechowo. Najlepszy okazał się Jakub Bińczyk, drugie miejsce zajął Dominik Dęga a trzecie miejsce zajął Przemek Krzyżaniak. Kolejne miejsca zajęli: Dawid Skibiński, Oliwier Seweryn, Sebastian Miś, Hubert Kowalski, Łukasz Młodojewski, Igor Kozłowski, Emil Kędziora