Nauczycielki i Mamy grają w unihokeja

W piątek 17.03.2017r. odbył się pierwszy trening przygotowujący reprezentację rodziców i nauczycielek do turnieju charytatywnego „Gramy dla Oli”, który odbędzie się 9.04.2017r. w Gimnazjum w Malechowie. Reprezentacja pań miała możliwość zagrania meczu sparingowego z aktualnymi brązowymi medalistkami mistrzostw województwa. Po zaciętym 3 – kwartowym spotkaniu lepsze okazały się młodsze zawodniczki, które wygrały 8:5, chociaż wynik po drugiej kwarcie był remisowy 4:4. Zarówno mamy, jak i nauczycielki nie przejęły się porażką i zapowiadają rewanż, który odbędzie się już wkrótce (po wyleczeniu zakwasów). Skład reprezentacji „mężatek”: pani M. Bonat, pani D. Rosiak, pani M. Malczewska, pani E. Krawczuk, pani M. Dęga, pani K. Sobolewska, pani K. Zarzeczna, pani J.Rusak, skład reprezentacji „panien”: D.Skibińska, A.Sobolewska, A.Sobolewska, K.Kowalkowska, O.Łuczak. Zapraszamy kolejne panie chętne do wzięcia udziału w turnieju.