14 kwietnia 2026 r. pod takim tytułem odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z muzykami.
Ten wyjątkowy koncert muzyczny dostarczył uczniom wielu radosnych i inspirujących wrażeń. Podczas spotkania mieli okazję aktywnie włączyć się w różnorodne ćwiczenia muzyczne rozwijające refleks i koordynację ruchową. W trakcie koncertu zaprezentowany został także instrument – skrzypce, jego budowa i brzmienie. Uczniowie wysłuchali fragment utworu Ludwiga van Beethovena „Sonata księżycowa”, który wprowadził wszystkich w spokojny, refleksyjny nastrój.
To muzyczne wydarzenie było nie tylko ciekawą lekcją, ale również wspaniałą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Na kolejne audycje umuzykalniające zapraszamy w nowym roku szkolnym - Krystyna Filonowicz – Kuszmar.



















