• slajd2
  • slajd3

Wszystkich odwiedzających serdecznie witamy na naszej stronie.

„Filip w Kosmosie” - koncert muzyczny

   14 kwietnia 2026 r. pod takim tytułem odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z muzykami.

Ten wyjątkowy koncert muzyczny  dostarczył uczniom wielu radosnych i inspirujących wrażeń. Podczas spotkania mieli okazję aktywnie włączyć się w różnorodne ćwiczenia muzyczne rozwijające refleks i koordynację ruchową. W trakcie koncertu zaprezentowany został także instrument – skrzypce, jego budowa i brzmienie. Uczniowie wysłuchali  fragment  utworu Ludwiga van Beethovena „Sonata księżycowa”, który wprowadził wszystkich w spokojny, refleksyjny nastrój.

To muzyczne wydarzenie było nie tylko ciekawą lekcją, ale również wspaniałą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Na kolejne audycje umuzykalniające zapraszamy w nowym roku szkolnym - Krystyna Filonowicz – Kuszmar.

AAA
Filip w kosmosie
AAA
Pani Julia grała na skrzypcach
AAA
Podczas audycji odwiedzili nas kosmici
AAA
Przedszkolaki kosmitami
AAA
Wszycsy wspólnie śpiewali i tańczyli do piosenki Zielone ludki

Polski Komitet Olimpijski

Szkoła ucząca się

folder OK

Lepsza Szkola

golden5

AWF

do kwadratu

Caritas

 

HARCERSTWO w Lejkowie

program dla szkoł KOWR

 

Arboretum

Laboratorium Przyszłości

UNICEF

 

Dzwonki

1. 800  -  845
2. 855  -  940
3.   950  -  1035
4. 1050  -  1135
5. 1150  -  1235
6. 1245  -  1330
7. 1335  -  1420
8. 1425  -  1510

Dowozy/Odwozy 

2025/2026

autobus